-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
- ID: UA-2026-08-31-011232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244496
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60
- ID: UA-2026-07-15-009405-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29824957
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським...×-
придбання матеріалів, будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме емульсія (бітумна) ЕКШ-60, в т.ч. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації
- ID: UA-2024-09-27-010086-a
- Дата створення : 27.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22732393
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме бітумна емульсія ЕКШ 60 в т.ч. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричинених збройною агресією російської федерації. Особливостями передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
- ID: UA-2024-06-28-005041-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21955552
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме емульсі...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме емульсія ЕКШ-60. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
- ID: UA-2023-11-28-015031-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19815944
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.). Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114)), застосовується вищевказане виключення.
- ID: UA-2023-10-06-010917-a
- Дата створення : 06.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19206010
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.). Відповідно до п.2 ч.13 ПКМУ 1178 (зі змінами), Замовник має законне право користуватись виключенням, що передбаченим цим пунктом, а саме: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114).
- ID: UA-2023-09-05-009077-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18867316
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.). Відповідно до п.2 ч.13 ПКМУ 1178 (зі змінами), Замовник має законне право користуватись виключенням, що передбаченим цим пунктом, а саме: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. Відповідно до Наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України 22 грудня 2022 року № 309 (із змінами відповідно Наказу 199 від 13 липня 2023 року) Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (UA12080050010010114).
- ID: UA-2023-08-01-006828-a
- Дата створення : 01.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18552094
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)
- ID: UA-2023-06-22-008152-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18203899
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським...×-
Придбання матеріалів, будівельних матеріалів, для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Бітумна емульсія дорожня ЕКШ-60 (бочка 200 кг.)
- ID: UA-2023-03-23-009125-a
- Дата створення : 23.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17321947
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бітумна емульсія дорожня - бочка 200 кг.- ID: UA-2022-11-02-009509-a
- Дата створення : 02.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15745588
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -