-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-007594-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281016
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280241
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280071
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006482-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279918
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006250-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279681
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006075-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279517
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-005824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279248
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-004838-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278289
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-004511-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277973
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-004253-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277714
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-003962-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30277423
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-003301-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276748
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-002979-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276435
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
бетон- ID: UA-2026-09-03-002658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276095
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 44110000-4 Конструкційні матеріали (металоп...×-
ДК 021:2015) «Єдиний закупівельний словник» - 44110000-4 Конструкційні матеріали (металопрокат ).
- ID: UA-2026-09-01-007730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254554
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 17.09.26 00:00)
-