-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тротуарна плитка, бордюр (бруківка, поребрик)- ID: UA-2026-09-01-009625-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256448
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піна монтажна, пінопласт, полотно, мембрана, фібра- ID: UA-2026-08-28-009740-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229162
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка, бордюр- ID: UA-2026-08-21-002731-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30154714
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил, гладкий лист, супердифузійна мембрана- ID: UA-2026-08-20-009910-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147608
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (плитка для підлоги, плитка для стін, підложка під ламінат, ламіна...×-
Конструкційні матеріали (плитка для підлоги, плитка для стін, підложка під ламінат, ламінат, кутник з сіткою зовнішній, клей для плитки, клей для газоблоку, цегла)
- ID: UA-2026-07-22-010792-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29884709
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 22 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Суміш гідроізоляційна, сітка штукатурна, клей для плитки- ID: UA-2026-06-22-007980-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29609615
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-06-22-003129-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29604822
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-03-24-008588-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28708409
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підложка під ламінат, плінтуси, кутники, з’єднання, заглушки до плінтуса, покриття для під...×-
Підложка під ламінат, плінтуси, кутники, з’єднання, заглушки до плінтуса, покриття для підлоги ПВХ
- ID: UA-2026-03-16-011306-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28618131
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил, гладкий лист- ID: UA-2026-03-11-003111-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28565057
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Рейка маячна, клей для плитки, плитка, профіль, кутник ПВХ, поріжок алюмінієвий- ID: UA-2026-02-26-011400-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28442954
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2026-02-26-011111-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28442663
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мінеральна вата- ID: UA-2026-02-20-005248-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28374876
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клей для плитки, підвіс, піна монтажна, стрижень, сітка штукатурна, сітка самоклеюча, кутн...×-
Клей для плитки, підвіс, піна монтажна, стрижень, сітка штукатурна, сітка самоклеюча, кутник
- ID: UA-2025-11-19-013191-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27186865
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент- ID: UA-2025-11-14-001858-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27121968
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена