-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портландцемент- ID: UA-2026-08-28-003383-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222813
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лоток бетонний- ID: UA-2026-08-27-010265-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30216294
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портландцемент- ID: UA-2026-08-26-002615-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30194251
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оздоблювальні матеріали в асортименті- ID: UA-2026-08-24-003025-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30169598
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 годин (до 01.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-20-011219-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148898
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-20-003440-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30141138
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікація -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-19-001131-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30124774
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 23 години
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блоки бетонні модульні- ID: UA-2026-08-18-011122-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120982
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент (матеріал) тампонажний- ID: UA-2026-08-18-010089-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119937
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 14 годин назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цегла- ID: UA-2026-08-18-006393-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30116246
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лоток бетонний- ID: UA-2026-08-17-003650-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30100539
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Піна-клей монтажна- ID: UA-2026-08-15-000395-a
- Дата створення : 15.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30095953
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Євроруберойд в асортименті- ID: UA-2026-08-13-010177-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30080106
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 годин назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сітка фасадна- ID: UA-2026-08-12-008416-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065486
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Портландцемент- ID: UA-2026-08-12-001365-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30058443
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -