-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клей для плитки, для підлоги, цементна основа, мішок, 25 кг- ID: UA-2026-08-27-011049-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30217067
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 години (до 01.09.26 06:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент CEM II, 42,5 МПа, мішок паперовий, 25кг- ID: UA-2026-08-17-010620-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107515
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шифер безазбестовий, 8 хвиль, товщина 5,8 мм, площа 1,6 м.кв- ID: UA-2026-08-17-007343-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104220
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сигнальна стрічка 50 м., малярна стрічка ( 48м*40 мм.)- ID: UA-2026-06-04-003552-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29433723
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цемент CEM II, 42,5 МПа, мішок паперовий, 25кг- ID: UA-2026-04-16-010138-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28938990
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент CEM II/A-LL 42,5 R, паперовий мішок 25 кг- ID: UA-2026-04-09-007386-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28878043
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тротуарна плитка- ID: UA-2026-03-26-011022-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28741280
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профільний лист 2 м*1 м. коричневий , лист оцинкований ( 2 м*1 м.)- ID: UA-2025-12-24-000850-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27736423
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ОSB-плити 10*1250*2500 мм..- ID: UA-2025-12-24-000703-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27736270
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка сигнальна (70мм*50м), стрічки сигнальні (72мм*50м)- ID: UA-2025-10-30-003962-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26943797
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Козирок BW- 6,5.3- ID: UA-2025-10-22-001928-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26841989
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бордюри паркові 6 коричневі 100*6*20- ID: UA-2025-10-08-013929-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26687978
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гофра- ID: UA-2025-09-26-004954-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26568495
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44140000-3 Продукція, пов’язана з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тротуарна плитка « плац» коричнева h6 для облаштування території біля тимчасових споруд...×-
Тротуарна плитка « плац» коричнева h6 для облаштування території біля тимчасових споруд для життєзабезпечення населення ( внутрішньо переміщені особи) за адресою: Сумська область, Роменський район селище Липова Долина, 3 провулок Роменської
- ID: UA-2025-09-03-010202-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26319307
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тротуарна плитка « плац» коричнева h6 для облаштування території біля тимчасових споруд...×-
Тротуарна плитка « плац» коричнева h6 для облаштування території біля тимчасових споруд для життєзабезпечення населення ( внутрішньо переміщені особи) за адресою: Сумська область, Роменський район селище Липова Долина, 3 провулок Роменської
- ID: UA-2025-09-03-000313-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26309423
Липоводолинська селищна рада ЄДРПОУ: 04390972ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -