-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility...×-
Штукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
- ID: UA-2026-08-27-000430-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30206486
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електролобзик, електрорубанок- ID: UA-2025-11-26-016953-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27286162
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер будівельний- ID: UA-2025-11-14-007488-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27127570
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравер- ID: UA-2025-09-24-011263-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26542722
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КШМ акумуляторна- ID: UA-2025-06-11-006068-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25570683
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реноватор акумуляторний, КШМ акумуляторна- ID: UA-2025-05-22-007327-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25382169
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумуляторний шурупокрут- ID: UA-2024-10-15-002159-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22889835
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Термофен технічний для рукоділля термоусадки 220В- ID: UA-2024-05-29-011028-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21696234
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електровикрутка Xiaomi Mijia Electric Screwdriver Kit 24в1 (24 насадки)- ID: UA-2024-05-29-009828-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21695053
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електровикрутка Xiaomi Mijia Electric Screwdriver Kit 24 в 1- ID: UA-2024-04-24-012664-a
- Дата створення : 24.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21393987
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перфоратор бочковий- ID: UA-2024-03-07-006844-a
- Дата створення : 07.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20957785
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перфоратор акумуляторний, пила сабельна акумуляторна- ID: UA-2022-12-21-008063-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16371463
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні інструменти- ID: UA-2020-12-09-004302-a
- Дата створення : 09.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7635233
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні інструменти- ID: UA-2020-12-03-007734-c
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7531848
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні інструменти- ID: UA-2020-12-03-007109-c
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7529762
Державний навчальний заклад "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту" ЄДРПОУ: 02547122ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -