-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Редуктор СП-202/63М- ID: UA-2022-01-11-003887-a
- Дата створення : 11.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13572415
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Редуктор СП-202/63М- ID: UA-2021-12-22-006316-c
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13348121
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)- ID: UA-2021-12-20-019630-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13290963
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Маслостанція СНД-200/32 (з пусковою апаратурою, кабелем та ЗІП-ом)- ID: UA-2021-11-17-005007-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12525807
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вал ритцель СП-202 у зборі- ID: UA-2021-11-15-015323-a
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12487415
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Редуктор СП-202/63М- ID: UA-2021-10-08-007438-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11907428
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючи конвеєра СП 202- ID: UA-2021-06-15-013990-b
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10354067
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елемент тяговий- ID: UA-2021-04-11-000113-b
- Дата створення : 11.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9457768
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини прохідних машин- ID: UA-2021-02-10-002787-c
- Дата створення : 10.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8549872
АТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ролик MESSKOLBEN M.ZUB. A=8.64, Регулятор REGLER LRDS,М,28-32- ID: UA-2018-07-17-001419-b
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2184910
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машинЗавершена -