-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 43310000-9 - МАШИНИ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА; (ВІБРОКОТОК ДОРОЖНІЙ)»- ID: UA-2019-07-30-001432-b
- Дата створення : 30.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3629033
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 43310000-9 Машини для цивільного будівництва (Віброкоток дорожній б/в)- ID: UA-2019-06-12-000863-b
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3470610
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 43310000-9 Машини для цивільного будівництва (Молоток відбійний)- ID: UA-2019-06-12-000770-b
- Дата створення : 12.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3470431
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341305ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваТорги не відбулисяТорги не відбулися -