-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог- ID: UA-2019-11-14-001429-b
- Дата створення : 14.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4013060
Золочівське управління водного господарства ЄДРПОУ: 22420694ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог- ID: UA-2019-09-30-001393-b
- Дата створення : 30.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3838950
Золочівське управління водного господарства ЄДРПОУ: 22420694ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K- ID: UA-2019-08-28-001140-a
- Дата створення : 28.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3721964
Золочівське управління водного господарства ЄДРПОУ: 22420694ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог- ID: UA-2019-07-05-002537-c
- Дата створення : 05.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3550547
Золочівське управління водного господарства ЄДРПОУ: 22420694ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Екскаватор Komatsu PC210LC-7K або аналог- ID: UA-2019-06-20-000157-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3495591
Золочівське управління водного господарства ЄДРПОУ: 22420694ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаТорги не відбулисяТорги не відбулися -