-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний для автомобіля VW T5 Caravela- ID: UA-2021-11-19-002931-b
- Дата створення : 19.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12581801
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елемент фільтр.оч.повітря KF-ЕФВ.05.001 Газель “Бізнес” з дв. Cummins ISF 2.8, Костромськи...×-
Елемент фільтр.оч.повітря KF-ЕФВ.05.001 Газель “Бізнес” з дв. Cummins ISF 2.8, Костромський Автофільтр
- ID: UA-2021-04-08-001038-c
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9424746
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний (вир-во MANN)- ID: UA-2021-04-08-001024-c
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9424628
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елемент фільтр.оч.повітря KF-ЕФВ.05.001 Газель “Бізнес” з дв. Cummins ISF 2.8, Костромськи...×-
Елемент фільтр.оч.повітря KF-ЕФВ.05.001 Газель “Бізнес” з дв. Cummins ISF 2.8, Костромський Автофільтр
- ID: UA-2021-04-08-001782-a
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9423626
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр масляний (вир-во MANN)- ID: UA-2021-04-08-000874-c
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9423547
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр повітряний- ID: UA-2020-10-15-001157-b
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6714702
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр оливи **ВАЗ 01-07** вис.- ID: UA-2020-08-06-002834-b
- Дата створення : 06.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5841660
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (а...×-
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент), обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
- ID: UA-2019-11-11-003280-b
- Дата створення : 11.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3997627
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (а...×-
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент), обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
- ID: UA-2019-10-15-000387-a
- Дата створення : 15.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3888261
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (а...×-
Обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-5.0 продуктивністю до 3 м3/г (або еквівалент), обладнання комплексної системи водопідготовки ФМ-ОЗ-ФП-УВ-10 продуктивністю до 5 м3/г (або еквівалент)
- ID: UA-2019-09-19-000831-c
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3804243
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА БОГОДУХІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03189558ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -