-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр ФВК G4 287х287х360; Фільтр ФВК G4 287х592х360; Фільтр ФВК G4 592х592х360; Фільтр ФВ...×-
Фільтр ФВК G4 287х287х360; Фільтр ФВК G4 287х592х360; Фільтр ФВК G4 592х592х360; Фільтр ФВК F9 287х287х635; Фільтр ФВК F9 287х592х635; Фільтр ФВК F9 592х592х635; Фільтр ФВК F7 287х287х370; Фільтр ФВК F7 287х592х370; Фільтр ФВК F7 592х592х370
- ID: UA-2025-07-22-004230-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25937972
Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр ФВК G4 895х360х550; Фільтр ФВК М5 287х287х290; Фільтр ФВК F9 287х287х600; Фільтр ФВ...×-
Фільтр ФВК G4 895х360х550; Фільтр ФВК М5 287х287х290; Фільтр ФВК F9 287х287х600; Фільтр ФВК М5 490х590х550; Фільтр ФВК F9 490х590х550
- ID: UA-2025-04-16-005610-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25034755
Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціон...×-
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої.. (42514310-8 - Повітряні фільтри)
- ID: UA-2023-09-07-012918-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18901636
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр HEPA H14, 1 220х610х78 мм.; Фільтр HEPA H14, 610х610х78 мм.- ID: UA-2023-09-06-002877-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18876172
Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціон...×-
Фільтри повітряні Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 42510000-4 — Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
- ID: UA-2021-08-11-003078-a
- Дата створення : 11.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11060672
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ М.М.АМОСОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
490*590*550-5k APF F7 фільтр повітряний; 490*590*550-5k APF F9 фільтр повітряний; 895*360*...×-
490*590*550-5k APF F7 фільтр повітряний; 490*590*550-5k APF F9 фільтр повітряний; 895*360*550-9k APF G4 фільтр повітряний; 475*475*550-5k APF F5 фільтр повітряний; 475*475*550-5k APF F7 фільтр повітряний; 490*420*550-5k APF F7 фільтр повітряний; 490*420*550-5k APF F9 фільтр повітряний; 310*420*550-3k APF F7 фільтр повітряний; 310*420*550-3k APF F9 фільтр повітряний
- ID: UA-2020-09-02-001218-a
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6125834
Державна установа «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України» ЄДРПОУ: 05493562ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -