-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Секція калориферна КСК4-11-02 (повторно)- ID: UA-2021-05-21-000665-b
- Дата створення : 21.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9978352
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Секція калориферна КСК4-11-02- ID: UA-2021-04-13-002658-a
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9487001
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Секція калориферна КСК4-11-02 (повторно)- ID: UA-2021-01-13-003872-a
- Дата створення : 13.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8128538
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Секція калориферна КСК4-11-02- ID: UA-2020-11-13-001955-a
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7196538
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Калориферні секції- ID: UA-2020-04-09-000827-b
- Дата створення : 09.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4786908
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Ізолюючи саморятівники з регенеративними патронами- ID: UA-2020-04-06-000294-c
- Дата створення : 06.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4764466
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Калорифери- ID: UA-2019-05-16-001729-a
- Дата створення : 16.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3362690
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)- ID: UA-2019-01-09-000191-c
- Дата створення : 09.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3137814
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби індивідуального захисту дихання- ID: UA-2019-02-14-000820-b
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3006944
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Калорифери- ID: UA-2018-05-16-000173-c
- Дата створення : 16.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2188028
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)- ID: UA-2018-03-15-000998-a
- Дата створення : 15.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2125226
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П або аналог- ID: UA-2017-08-30-000435-b
- Дата створення : 30.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1275396
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42514300-5 Фільтрувальна апаратураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)- ID: UA-2017-04-25-000762-a
- Дата створення : 25.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1017138
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42514300-5 Фільтрувальна апаратураТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П-KS (або аналог)- ID: UA-2017-04-25-000328-c
- Дата створення : 25.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1003658
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42514300-5 Фільтрувальна апаратураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолюючий саморятівник ШСС-1П- ID: UA-2017-03-14-000095-b
- Дата створення : 25.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 768620
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32320594ДК 021:2015: 42514000-2 Машини та апарати для фільтрування чи очищення газівТорги відміненоТорги відмінено -