-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Риба заморожена морська, Риба заморожена морська- ID: UA-2026-08-14-002730-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30086205
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженs- ID: UA-2026-08-06-003531-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30009671
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-06-09-009549-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29482050
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-05-07-000392-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29142700
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-04-01-002219-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28785668
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-03-04-009387-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28498207
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-02-25-008966-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28426041
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2025-02-24-001056-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24513691
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2025-02-07-007675-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24353900
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2025-02-05-015921-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24326892
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2025-01-27-002626-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24184931
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2024-12-20-018432-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23801396
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе- ID: UA-2024-12-20-011893-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23794912
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе- ID: UA-2024-10-25-010494-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23029531
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2024-09-10-003058-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22534993
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіЗавершена -