-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун занурювальний MSM 8” 75kW з гідравлічною частиною- ID: UA-2026-09-02-002686-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30261567
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном- ID: UA-2026-08-14-000198-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083673
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос вакуумний GMVP 230/090 з електродвигуном- ID: UA-2026-07-29-004822-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29940037
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в ком...×-
Насосний агрегат відцентрований, одноступінчастий, каналізаційний з двигуном 55,0кВт в комплекті з підставкою з коліном 90 для вертикальної не заглибної уста-новки зануреного типу, сухого виконання для встановлення в сухому машинному залі з приладом керування, контролю та захисту
- ID: UA-2025-05-23-009871-a
- Дата створення : 23.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25399574
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун занурювальний MSM8" 75 kW- ID: UA-2024-10-21-003019-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22955260
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун занурювальний MSM 8” 75kW з гідравлічною частиною- ID: UA-2024-07-31-006037-a
- Дата створення : 31.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22198001
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двигун занурювальний MSM 8” 75kW з гідравлічною частиною- ID: UA-2024-04-01-004018-a
- Дата створення : 01.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21167742
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос вакуумний GMVP 260/090 з електродвигуном- ID: UA-2023-10-03-008896-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19160600
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 03341339ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -