-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Компресор високого тиску- ID: UA-2019-10-03-002435-b
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3854154
Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА ЄДРПОУ: 14373130ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Компресор BAUER PE 250-TE (або еквівалент) (Обласний бюджет)- ID: UA-2019-09-17-000600-b
- Дата створення : 17.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3790011
Управління з питань НС та ЦЗН Рівненської ОДА ЄДРПОУ: 14373130ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Пересувна компресорна станція- ID: UA-2017-10-16-000053-b
- Дата створення : 16.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1279930
Управління з питань НС та ЦЗН ОДА ЄДРПОУ: 14373130ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мотопомпа- ID: UA-2017-10-16-000054-b
- Дата створення : 16.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1261331
Управління з питань НС та ЦЗН ОДА ЄДРПОУ: 14373130ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -