-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мийні засоби згідно коду ДК 021:2015 - 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-03-010468-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978918
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гелеподібний засіб для прання, 5л, професійний засіб для відбілювання тканин, 5л та профес...×-
Гелеподібний засіб для прання, 5л, професійний засіб для відбілювання тканин, 5л та професійний ополіскувач, 5л код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення.
- ID: UA-2026-05-04-006013-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29103560
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мийний засіб з антимікробною дією для прання, 10 кг та професійний засіб для знежирення...×-
Мийний засіб з антимікробною дією для прання, 10 кг та професійний засіб для знежирення, 5000 мл код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2026-04-09-005976-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28876658
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-01-27-017072-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28081327
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сильнодіючий засіб для миття сантехнічного обладнання код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукц...×-
Сильнодіючий засіб для миття сантехнічного обладнання код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2025-12-16-007429-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27584160
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-11-013906-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27515886
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-10-022030-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27500063
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-10-021955-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27499984
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-10-021878-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27499904
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-10-021766-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27499795
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-08-018814-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27452252
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-12-08-018300-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27451698
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2025-10-10-013372-a
- Дата створення : 10.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26719719
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення (продукція для прання, відбілювання, зн...×-
код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення (продукція для прання, відбілювання, знежирення та ополіскування)
- ID: UA-2025-07-18-001857-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25912590
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби для прання і миття код ДК 021:2015 – 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2025-06-05-008658-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25520709
НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЛІКАРНЯ "ОХМАТДИТ" МОЗ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена