-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мясопродукти- ID: UA-2020-12-28-003329-a
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8036852
ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясопродукти (ковбаса варена, сосиски)- ID: UA-2020-01-17-000901-a
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4309753
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М’ясопродукти (ковбаса варена, сосиски)- ID: UA-2019-12-30-000386-c
- Дата створення : 30.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4258578
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2019-03-26-000127-c
- Дата створення : 26.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3161034
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2019-01-24-000889-c
- Дата створення : 24.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2899592
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-03-06-000988-c
- Дата створення : 06.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1759949
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-01-24-001495-a
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1594725
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-01-24-000630-c
- Дата створення : 24.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1592452
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-01-23-000884-b
- Дата створення : 23.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1590422
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-01-23-000275-b
- Дата створення : 23.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1587046
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясопродукти- ID: UA-2018-01-23-000600-a
- Дата створення : 23.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1586179
Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2017-07-24-000094-c
- Дата створення : 24.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1004546
КУ Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2017-06-02-000374-b
- Дата створення : 02.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 868896
КУ Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2017-05-30-000407-a
- Дата створення : 30.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 858709
КУ Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясопродукти- ID: UA-2017-03-20-000669-a
- Дата створення : 20.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 671048
КУ Управління освіти, молоді та спорту ЄДРПОУ: 40636122ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиЗавершена -