-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2026-09-02-013227-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271951
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер Daiko ASP-Q07TR/AS-H07TR, Кондиціонер Daiko NRSK-H09INVR/NRSK-H09NVR, Кондиціо...×-
Кондиціонер Daiko ASP-Q07TR/AS-H07TR, Кондиціонер Daiko NRSK-H09INVR/NRSK-H09NVR, Кондиціонер Daiko NRSK-H12INVR/NRSK-H12NVR
- ID: UA-2025-12-22-021082-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27707081
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА- ID: UA-2023-12-15-015607-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20093285
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрочайники типу GORENJE (K17S) металевий, 1,7л, 2000Вт. Доставка Товару до Замовника,...×-
Електрочайники типу GORENJE (K17S) металевий, 1,7л, 2000Вт. Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6.
- ID: UA-2023-11-29-006690-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19824659
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА,...×-
«КОД ДК 021:2015 - 39710000-2 — ЕЛЕКТРИЧНІ ПОБУТОВІ ПРИЛАДИ (ВБУДОВАНА ПОСУДОМИЙНА МАШИНА, ВБУДОАВАНА ВАРИЛЬНА ПОВЕРХНЯ ЕЛЕКТРИЧНА, ПРАСКА)»
- ID: UA-2023-11-22-016853-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19742506
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вбудована посудомийна машина BOSCH SMV2ITX14K. Можливий аналог Вбудована посудомийна машин...×-
Вбудована посудомийна машина BOSCH SMV2ITX14K. Можливий аналог Вбудована посудомийна машина BOSCH SMV24AX00K Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6.
- ID: UA-2023-11-09-010107-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19576313
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Варильна поверхня електрична ELEYUS RONA 30 BL V арильна поверхня електрична Domino ELEYUS...×-
Варильна поверхня електрична ELEYUS RONA 30 BL V арильна поверхня електрична Domino ELEYUS RONA 30 BL V.Бренди для подачі пропозицій:Domino. Основні параметри поверхні Тип нагрівальних елементів (конфорки) Hi-Light Додаткові характеристики Особливості Склокераміка EuroKera Кількість конфорок 2 Матеріал поверхні Склокераміка Керування Сенсорне Вид поверхні Domino Колір Чорний Оснащення Автовимкнення Зі шнуром живлення Таймер Ширина, см 29 Функції Індикатор залишкового тепла Захист від дітей Захист від переливу Розташування панелі керування Фронтальне Глибина, см 51 Можливість під'єднання до мережі 220 В Діаметр і потужність конфорок Передня конфорка: діаметром 145 мм, потужністю 1200 Вт Задня конфорка: діаметром 180 мм, потужністю 1800 Вт Оформлення крайки Без рамки Комплектація Варильна поверхня Монтажний комплект Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Максимальна потужність під'єднання, Вт 3000 Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) 4.75 x 27 x 49 см Висота, см 4.75. Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6. Можливі аналоги з індентичними характеристиками
- ID: UA-2023-11-09-004041-a
- Дата створення : 09.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19570526
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Праска звичайна, з паром PHILIPS Azur GC4556/20, 2500 Вт, 250 мл. Підошва SteamGlide Plus...×-
Праска звичайна, з паром PHILIPS Azur GC4556/20, 2500 Вт, 250 мл. Підошва SteamGlide Plus Паровий удар, г/хв 220 Постійне подавання пари 50 г/хв Тип З парою Довжина шнура 2 м Комплект постачання Праска Інструкція Особливості Система швидкого очищення від накипу Система "крапля-стоп" Оснащення Автовимкнення Система "Крапля-Стоп" Габарити (ВхШхГ) 15.3 х 31.9 х 12.9 см Габарити упаковки (ВхШхГ) 16.7 х 33.2 х 13.7 см Вага 1.552 кг Вага в упаковці 1.791 кг Потужність, Вт 2500 Матеріал підошви Алюміній Потужність парового удару, г/хв 220 Подавання пари, г/хв 50 Захист від накипу Є. Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6. Можливі аналоги з індентичними характеристиками
- ID: UA-2023-11-08-010342-a
- Дата створення : 08.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19560288
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кулер для води COOPER&HUNTER (V130S). Вода гаряча-холодна Колір сріблястий Розміщення...×-
Кулер для води COOPER&HUNTER (V130S). Вода гаряча-холодна Колір сріблястий Розміщення бутлі зверху - на кулері Тип охолодження електронне охолодження Продуктивність охолодження 0.7 л/г (10-15°C) Продуктивність нагріву 5.7 л/г (90-95°C) Потужність нагрiву 500 Вт Потужність охолодження 80 Вт Тип шафки звичайна шафка Об'єм шафки 20 л Захист від дітей є Тип краника натиск рукою кнопки-клавiши Вага (нетто) 7.7 кг Вага (брутто) 9.4 кг Розмір ш*в*г (см) 31*100*36 Розмір коробки ш*в*г (см) 36*106*39 Енергоспоживання 1.20 кВт г/добу Клас енергоефективності А Експлуатація при температурі от +10°C до +38°C Гарантія 2 роки Спосіб наповнення бутильована вода Наявність крана кімнатної температури так Додаткові опції Захист від дітей, Три режиму подачі води (гаряча, кімнатна і холодна). Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6. Можливі аналоги з індентичними характеристиками
- ID: UA-2023-11-03-008583-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19510691
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кулер для води COOPER&HUNTER (V130S). Вода гаряча-холодна Колір сріблястий Розміщення...×-
Кулер для води COOPER&HUNTER (V130S). Вода гаряча-холодна Колір сріблястий Розміщення бутлі зверху - на кулері Тип охолодження електронне охолодження Продуктивність охолодження 0.7 л/г (10-15°C) Продуктивність нагріву 5.7 л/г (90-95°C) Потужність нагрiву 500 Вт Потужність охолодження 80 Вт Тип шафки звичайна шафка Об'єм шафки 20 л Захист від дітей є Тип краника натиск рукою кнопки-клавiши Вага (нетто) 7.7 кг Вага (брутто) 9.4 кг Розмір ш*в*г (см) 31*100*36 Розмір коробки ш*в*г (см) 36*106*39 Енергоспоживання 1.20 кВт г/добу Клас енергоефективності А Експлуатація при температурі от +10°C до +38°C Гарантія 2 роки Спосіб наповнення бутильована вода Наявність крана кімнатної температури так Додаткові опції Захист від дітей, Три режиму подачі води (гаряча, кімнатна і холодна). Доставка Товару до Замовника, навантажувально-розвантажувальні роботи здійснюються Постачальником. Міце поставки: м. Тернопіль вул. Лесі Українки буд. 6. Інші бренди не будуть розглядатися Замовником.
- ID: UA-2023-10-31-009947-a
- Дата створення : 31.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19470467
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Варильна поверхня електрична Domino ELEYUS RONA 30 BL V- ID: UA-2023-10-25-009060-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19409750
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонер COOPER&HUNTER Prima Plus CH-S18XN8 (on-off/ 18K)- ID: UA-2023-10-24-012607-a
- Дата створення : 24.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19396729
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кухонні витяжки- ID: UA-2023-10-23-000526-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19367940
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мікрохвильова піч, 800 Вт, 20 л, електронне керування- ID: UA-2023-10-20-013585-a
- Дата створення : 20.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19363598
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонер настінний 18000 BTU- ID: UA-2023-10-19-010000-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19344502
Головне управління ДСНС України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 38535547ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги відмінено -