-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери побутові- ID: UA-2026-08-11-007292-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30050938
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 ш...×-
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-07-011142-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29754201
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрохвильова піч, чайник пластиковий- ID: UA-2021-12-24-015844-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13444147
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2021-12-02-016225-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12842226
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чайник- ID: UA-2021-11-15-003266-b
- Дата створення : 15.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12486742
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 39710000-2 – Електричні побутові пр...×-
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник": 39710000-2 – Електричні побутові прилади. Кондиціонери
- ID: UA-2020-08-18-001476-c
- Дата створення : 18.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5961280
СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25878206ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -