-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котел електричний Dnipro Євро 18 кВт 18/380В (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові п...×-
Котел електричний Dnipro Євро 18 кВт 18/380В (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)
- ID: UA-2025-07-24-000150-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25958671
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вентилятори та супутня продукція (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)- ID: UA-2025-05-29-010577-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25456916
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричний водонагрівач, ємністю 150 л. (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прила...×-
Електричний водонагрівач, ємністю 150 л. (ДК 021:2015 39710000-2 Електричні побутові прилади)
- ID: UA-2025-05-22-010444-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25385348
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електропобутові прилади для потреб Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 "39710000...×-
Електропобутові прилади для потреб Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 "39710000-2 Електричні побутові прилади" )
- ID: UA-2021-12-24-007776-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13429981
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електропобутові прилади для потреб Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 "39710000...×-
Електропобутові прилади для потреб Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 "39710000-2: Електричні побутові прилади»)
- ID: UA-2021-11-26-000866-a
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12712896
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Прецизійні кондиціонери та супутні послуги зі встановлення (будівля ЦКПР Львівського РСП)- ID: UA-2021-04-29-003763-c
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9730829
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2019-05-24-002437-a
- Дата створення : 24.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3405560
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні побутові прилади в асортименті- ID: UA-2018-10-24-002430-c
- Дата створення : 24.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2550098
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2018-09-05-000566-a
- Дата створення : 05.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2410874
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електросушка для рук- ID: UA-2018-06-18-000682-a
- Дата створення : 18.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2148984
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кондиціонери- ID: UA-2018-05-23-000420-a
- Дата створення : 23.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2072428
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електричні побутові прилади в асортименті- ID: UA-2018-04-16-001690-a
- Дата створення : 16.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1963448
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Компенсатор об’єму (мембранний бак) для системи опалення типу "ZILMET" або анало...×-
Компенсатор об’єму (мембранний бак) для системи опалення типу "ZILMET" або аналог з комплектуючими до нього
- ID: UA-2017-12-13-000976-c
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1513827
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Закупівля кондиціонерів для об’єкту СДП-132 Львівського РСП Украероруху- ID: UA-2017-09-04-000993-b
- Дата створення : 04.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1178052
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Закупівля електроконвекторів настінних- ID: UA-2017-08-17-001330-a
- Дата створення : 17.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1110296
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України ЄДРПОУ: 19326017ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -