-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( Гастроємності з нержавіючої сталі GN, кришка для гастроємностей з нержавіючої сталі GN )
- ID: UA-2026-07-20-010031-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29860089
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (тарілка супова глибока 250 -300 мл Luminarc або еквівалент ,біла без малюнка, тарілка мілка друга страва Luminarc Everyday або еквівалент 19 см- 19,5 см, столова ложка UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь, виделка столова, UNOX або еквівалент, нержавіюча сталь,чашка з ручкою Luminarc або еквівалент 240-250 мл, прозора, підноси кольрові харчові поліпропілен довжина від 440 до 480 мм, ширина від 300 до 350, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 10 - 12 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 20- 24 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 30 -35 л, капсульне дно для всіх видів плит, кастрюля з кришкою з нерж. сталі 40- 47 л, капсульне дно для всіх видів плит ).
- ID: UA-2026-07-02-010241-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29719484
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2026-03-12-002416-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28579739
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( скалка дерев'яна).
- ID: UA-2026-02-20-012546-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28382156
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( тарталетки паперові).
- ID: UA-2026-02-20-012281-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28381905
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( супова миска порцелянова ( 250 мл) для перших страв , ложка столова ( полірована, нержавіюча сталь).
- ID: UA-2025-04-07-006812-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24935005
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( тарталетки паперові).
- ID: UA-2025-01-31-011444-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24270587
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( чашка скляна, тарілка для других страв, виделка, таця).
- ID: UA-2024-10-11-012377-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22870152
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( тарталетки паперові).
- ID: UA-2024-09-11-009828-a
- Дата створення : 11.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22556484
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2024-05-29-006551-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21691789
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 : 2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя дл...×-
ДК 021 : 2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування.
- ID: UA-2024-02-21-006367-a
- Дата створення : 21.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20811535
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя...×-
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування ( швабра та відро, савок +щітка)
- ID: UA-2024-02-09-013220-a
- Дата створення : 09.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20704674
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя...×-
код ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2023-10-25-014712-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19415380
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021: 2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2023-10-18-015770-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19333719
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя д...×-
Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (посуд столовий: тарілки, салатники).
- ID: UA-2023-05-12-007944-a
- Дата створення : 12.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17758819
КП "Меридіан" ЄДРПОУ: 13306232ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -