-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дом...×-
Товари для дому та господарства (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-04-010094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298782
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя та товари для дому та господарства, а саме - відро з кришкою, щіпці, сито...×-
Кухонне приладдя та товари для дому та господарства, а саме - відро з кришкою, щіпці, сито, друшляк, каструля (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-09-04-008234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296947
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кастрюля алюмінієва; чайник емальований (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари...×-
Кастрюля алюмінієва; чайник емальований (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування )
- ID: UA-2026-08-26-010879-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30202492
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка праска; кухонні губки (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та...×-
Щітка праска; кухонні губки (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування )
- ID: UA-2026-08-11-005209-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048871
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя ( ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарс...×-
Кухонне приладдя ( ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-10-009224-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040506
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарст...×-
Кухонне приладдя (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-31-006865-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964848
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухо...×-
Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-30-003544-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29950395
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухо...×-
Посуд для їдалень закладів загальної середньої освіти (код за ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-21-007828-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29869414
ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітла з совком (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства...×-
Мітла з совком (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-16-009762-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836821
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кружка; тарілка супова (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та госп...×-
Кружка; тарілка супова (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-16-009631-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836688
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка дерев"яна (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господ...×-
Дошка дерев"яна (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-16-009371-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836423
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чайник емальований, відро емальоване, кастрюля емальована (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонн...×-
Чайник емальований, відро емальоване, кастрюля емальована (ДК 021:2015 - 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування )
- ID: UA-2026-07-16-009284-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836340
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сушка на посуд (ДК 021:2015 -39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства...×-
Сушка на посуд (ДК 021:2015 -39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-16-009188-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29836248
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства, а саме - віник сорго, мітла кольорова; щітка тротуарна(ДК...×-
Товари для дому та господарства, а саме - віник сорго, мітла кольорова; щітка тротуарна(ДК 021:2015 -39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування )
- ID: UA-2026-07-08-011397-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29766103
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миски з нержавіючої сталі (ДК 021:2015 - 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та...×-
Миски з нержавіючої сталі (ДК 021:2015 - 39220000-0 — Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-07-08-009332-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29764053
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -