-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії...×-
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена; печінка куряча охолоджена
- ID: UA-2020-01-13-002135-c
- Дата створення : 13.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4288172
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії...×-
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2019-02-08-000955-a
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3129302
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії...×-
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2018-12-21-000509-c
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 3022595
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії...×-
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене; кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені; філе куряче охолоджене; печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2018-12-04-004610-c
- Дата створення : 04.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2773826
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене, кури-бройлери І категорії...×-
М'ясо свинини І категорії (без кісток та сала) охолоджене, кури-бройлери І категорії (тушки) охолоджені, філе куряче охолоджене, печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2017-12-01-003113-c
- Дата створення : 01.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1549168
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свинина (м'ясо свинини)- ID: UA-2017-02-23-001785-c
- Дата створення : 23.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 842431
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15113000-3 СвининаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Яловичина (м'ясо яловичини)- ID: UA-2017-02-23-000534-b
- Дата створення : 23.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 816903
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15111100-0 ЯловичинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свійської птиці (м'ясо куряче)- ID: UA-2017-02-24-001634-c
- Дата створення : 24.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 816769
Виконавчий комітет Олешківської міської ради ЄДРПОУ: 37929985ДК 021:2015: 15112000-6 М’ясо свійської птиціЗавершена -