-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-08-31-011357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244626
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-08-31-010171-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243443
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-02-25-005356-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28422474
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143- ID: UA-2026-02-04-015343-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28189348
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, заморожене- ID: UA-2025-02-11-014863-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24395056
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
філе куряче заморожене, гомілка куряча заморожена- ID: UA-2024-01-15-012607-a
- Дата створення : 15.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20386898
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15112130-6 філе куряче заморожене- ID: UA-2023-09-29-009833-a
- Дата створення : 29.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19136714
Комунальне підприємство"Комбінат дитячого харчування" ЄДРПОУ: 36816884ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -