-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та...×-
Комплект навчального обладнання для кабінету фізики для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
- ID: UA-2026-08-31-010936-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244204
Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навчальне приладдя для викладання навчального предмета "Захист України".- ID: UA-2024-10-30-011649-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23079204
Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Навчальне приладдя для викладання навчального предмета "Захист України".- ID: UA-2024-10-30-007993-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23075543
Відділ освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради ЄДРПОУ: 41428297ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги відміненоТорги відмінено -