-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-05-01-002847-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29087401
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2026-04-23-015151-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29014538
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-11-27-012067-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27301369
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-11-26-019228-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27288462
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-11-26-007731-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27277008
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціалізований навчальний комплект для предмету “Захист України”- ID: UA-2025-10-28-002427-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26909468
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-30-008191-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26012266
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-30-005253-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26009318
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-30-003342-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26007407
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-29-004922-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25997382
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-29-004745-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25997205
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2025-07-29-004554-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25997015
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2024-12-03-007369-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23491941
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2024-11-21-006331-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23342200
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Навчальне приладдя- ID: UA-2024-11-20-008151-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23325771
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -