-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-09-04-013906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302575
Заклад дошкільної освіти № 69 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061887ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 39140000-5 Меблі для дому (ортопедичні матраци для потреб Київської спе...×-
Код ДК 021:2015 – 39140000-5 Меблі для дому (ортопедичні матраци для потреб Київської спеціалізованої філії УІЕСР)
- ID: UA-2026-09-04-009770-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298456
Український інститут експертизи сортів рослин ЄДРПОУ: 00488332ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл для їдальні- ID: UA-2026-09-04-009531-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298222
ВІДДІЛ ОСВІТИ БІЛЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43041459ДК 021:2015: 39143210-1 Столи для їдальніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі- ID: UA-2026-09-04-009090-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297782
КНП "ЦПМСД Чижівської сільської ради" ЄДРПОУ: 38006758ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для дому (шафа для одягу)- ID: UA-2026-09-04-008532-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297232
Комунальне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 Полтавської міської ради" ЄДРПОУ: 38503185ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столи з ботом та полицею: бокова зашивка ліворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм); двері...×-
Столи з ботом та полицею: бокова зашивка ліворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм); двері розпашні (1500х600х850 мм); бокова зашивка праворуч, двері розпашні (1500х600х850 мм).
- ID: UA-2026-09-04-008328-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297054
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл з направляючими НЕ 1,0 (1000х700(1040)х850 мм)- ID: UA-2026-09-04-008138-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296849
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавка кутова Мальта- ID: UA-2026-09-04-007245-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295959
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шафи гардеробні- ID: UA-2026-09-04-005958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294706
Державна установа «Східне територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України» ЄДРПОУ: 08805223ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліжко односпальне; матрац ортопедичний- ID: UA-2026-09-04-005887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294646
ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних ме...×-
Меблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних меблів 2400х600х1800 Шафа для одягу 590х600х2000 Шафа для одягу 1000х520х2300 Шафа для одягу 700х370х2100
- ID: UA-2026-09-04-005586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294335
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01998986ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа для одягу на 8 дверей- ID: UA-2026-09-04-004887-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293645
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дивани- ID: UA-2026-09-04-004770-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293542
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матрац водонепроникний 90x190 см- ID: UA-2026-09-04-004140-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292893
Комунальна установа "Будинок милосердя "Затишок" КМР ЄДРПОУ: 26508701ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Меблі для дому- ID: UA-2026-09-04-003447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292202
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ГНІВАНСЬКИЙ ЗАВОД СПЕЦЗАЛІЗОБЕТОНУ" ЄДРПОУ: 00282435ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-