-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло Примтекс Плюс Ultra chrome C-11 чорний- ID: UA-2025-12-23-003569-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27714827
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавочки дерев'яні різної довжини.- ID: UA-2025-11-26-001686-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27270987
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стільці офісні- ID: UA-2024-11-08-000889-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23176990
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець учнівський.- ID: UA-2024-10-24-007503-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23009622
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Табурет пластик Алеанна Піф,стіл пластиковий квадратний 800*800 Алеана.- ID: UA-2024-07-04-003172-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21992928
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне чорне.- ID: UA-2024-03-25-007187-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21112832
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне- ID: UA-2024-03-14-000922-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21012875
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла-груші, стільці, диван офісний.- ID: UA-2024-03-14-000502-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21012463
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці, диван.- ID: UA-2023-10-27-005226-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19437561
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці чорні для облаштування місць проживання ВПО.- ID: UA-2023-06-07-010061-a
- Дата створення : 07.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18022770
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лави без спинки для облаштування фортифікаційної споруди на території Опішнянського ліцею.- ID: UA-2023-02-02-017190-a
- Дата створення : 02.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16839354
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці сіро-чорні для розміщення учнів в укритті.- ID: UA-2023-01-24-000343-a
- Дата створення : 24.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16693913
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лави без спинки (3-міста) регульована.- ID: UA-2022-12-23-000600-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16412727
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець перукарський.- ID: UA-2022-11-23-008435-a
- Дата створення : 23.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15970769
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лава паркова Соната- ID: UA-2021-12-08-012497-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12967348
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ОПІШНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42887958ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -