-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стілець офісний- ID: UA-2026-08-25-003064-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180473
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці та крісла офісні- ID: UA-2026-07-02-000069-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29709376
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні крісла та стільці- ID: UA-2024-06-04-009983-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21739307
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне- ID: UA-2021-03-17-012301-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9102357
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект підлокітників до крісла- ID: UA-2021-01-18-002554-b
- Дата створення : 18.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8166377
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне- ID: UA-2020-09-02-010628-b
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6133709
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісла- ID: UA-2019-02-27-000800-b
- Дата створення : 27.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3059875
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі офісні- ID: UA-2018-08-02-000502-a
- Дата створення : 02.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2235934
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крісло офісне- ID: UA-2016-12-27-001737-b
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 449774
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39113100-8 М’які кріслаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стілець Iso (чорний)- ID: UA-2016-12-27-001241-b
- Дата створення : 27.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 449730
Головний сервісний центр МВС ЄДРПОУ: 40109173ДК 021:2015: 39112000-0 СтільціЗавершена -