x
 
Обрати
39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Крісло офісне Престиж Люкс 50
    • ID: UA-2025-12-15-020852-a
    • Дата створення : 15.12.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 27572667
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    17 150.00 UAH без ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Офісне крісло
    • ID: UA-2025-10-10-012121-a
    • Дата створення : 10.10.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 26718454
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    7 900.00 UAH без ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    стілець Престиж Люкс
    • ID: UA-2025-09-22-004439-a
    • Дата створення : 22.09.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 26504789
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    2 450.00 UAH без ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Крісло Комфорт Нью А-01
    • ID: UA-2023-12-01-011437-a
    • Дата створення : 01.12.23
    • Внутрішній номер закупівлі: 19865899
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    37 400.00 UAH без ПДВ
    • 1
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    стільці офісні
    • ID: UA-2023-07-21-006552-a
    • Дата створення : 21.07.23
    • Внутрішній номер закупівлі: 18469785
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    54 750.00 UAH з ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    Стільці офісні
    • ID: UA-2023-07-20-008864-a
    • Дата створення : 20.07.23
    • Внутрішній номер закупівлі: 18459439
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Торги відмінено

    54 750.00 UAH з ПДВ
    Торги відмінено
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Стільці
    • ID: UA-2021-09-07-004617-c
    • Дата створення : 07.09.21
    • Внутрішній номер закупівлі: 11398993
    ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
    Завершена

    43 188.00 UAH з ПДВ