-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проектор Acer X1328 для Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та ю...×-
проектор Acer X1328 для Комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради за адресою: 500083, м. Кривий Ріг, вул. Ярослава Мудрого, 93Б
- ID: UA-2025-05-13-009511-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25285449
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання проекторів для закладів дошкільної освіти Довгинцівського району- ID: UA-2023-12-14-000381-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20054401
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фотоапарат Canon EOS M50 15-45 IS STM + 55-200 IS STM kit black для комунального закладу п...×-
фотоапарат Canon EOS M50 15-45 IS STM + 55-200 IS STM kit black для комунального закладу позашкільної освіти "Клуб "Юний авіатор" Криворізької міської ради за адресою: вул. Соборності, 77, м. Кривий Ріг
- ID: UA-2021-05-14-003888-c
- Дата створення : 14.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9870369
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ ДОВГИНЦІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ РАДИ ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) для забезпечення якісної, сучасної та доступн...×-
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» в закладах загальної середньої освіти Довгинцівського району
- ID: UA-2020-12-03-002329-c
- Дата створення : 03.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7514647
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для закладів загальної середньої ос...×-
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для закладів загальної середньої освіти Довгинцівського району
- ID: UA-2020-11-26-002974-c
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7410905
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для закладів загальної середньої ос...×-
Документ – камера - Epson DC13 (V12H757040) або аналог для закладів загальної середньої освіти Довгинцівського району
- ID: UA-2020-11-26-002725-c
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7409106
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання- ID: UA-2019-05-24-000478-c
- Дата створення : 24.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3404856
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
фотографічне обладнання- ID: UA-2018-10-16-000168-c
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2739012
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
фотографічне обладнання- ID: UA-2018-09-26-001690-c
- Дата створення : 26.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2462210
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотографічне обладнання- ID: UA-2018-06-23-000162-c
- Дата створення : 23.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2116196
Відділ освіти виконкому Довгинцівської райради ЄДРПОУ: 04544501ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -