-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій- ID: UA-2026-08-31-013016-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246193
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 20:23)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
про спостереження за станом засобів охоронної сигналізації об’єкта з реагуванням нарядів п...×-
про спостереження за станом засобів охоронної сигналізації об’єкта з реагуванням нарядів поліції охорони при надходження сигналу "Тривога" та їх технічне обслуговування (м. Харків)
- ID: UA-2026-02-11-012496-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28271057
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання інформаційних послуг шляхом видання, відтворення та розповсюдження офіційних текст...×-
Надання інформаційних послуг шляхом видання, відтворення та розповсюдження офіційних текстів нормативних документів
- ID: UA-2025-10-01-009227-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26612483
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання інформаційних послуг шляхом видання, відтворення та розповсюдження офіційних текст...×-
Надання інформаційних послуг шляхом видання, відтворення та розповсюдження офіційних текстів нормативних документів
- ID: UA-2025-10-01-003585-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26606842
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міжлабораторні порівняльі випробування- ID: UA-2025-07-30-003702-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26007768
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приміщень та майна (м. Харків)- ID: UA-2025-01-17-003286-a
- Дата створення : 17.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24062208
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відтворення офіційниї копій НД в електронному вигляді на e-mail Замовника- ID: UA-2024-08-08-000117-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22259118
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міжлабораторні порівняльні випробування- ID: UA-2024-05-29-004446-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21689684
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приміщень та майна (м. Харків)- ID: UA-2024-01-22-000080-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20460390
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приміщень та майна (м. Харків)- ID: UA-2023-01-24-002762-a
- Дата створення : 24.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16696275
ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційЗавершена -