-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відход...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Закарпатська область
- ID: UA-2026-04-17-005975-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949316
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Львівська область
- ID: UA-2026-04-17-005823-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949158
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Івано-Франківська область
- ID: UA-2026-04-17-005145-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948492
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -