-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2026-09-01-004093-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250944
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2026-07-20-009326-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859388
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2026-07-14-009721-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29812611
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-13-007900-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25600335
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-13-007794-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25600200
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-12-008631-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25587260
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-12-008658-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25587219
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-11-012013-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25576706
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-06-11-011747-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25576463
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2025-03-06-013426-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24639882
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2024-10-28-005594-a
- Дата створення : 28.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23041775
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2024-10-25-009229-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23028294
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2024-10-25-009055-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23028123
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2024-10-25-009040-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23028092
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відхода...×-
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Управління відходами)
- ID: UA-2024-10-25-009020-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23028016
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -