-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул....×-
Послуги з ремонту самопливного каналізаційного колектора діаметром 400 та 500 мм, по вул. Європейська та вул. Святошинська, в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
- ID: UA-2026-09-02-013163-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271897
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту ділянки каналізаційної мережі від буд. 2в по вул. Київська до буд. 3 по...×-
Послуги з ремонту ділянки каналізаційної мережі від буд. 2в по вул. Київська до буд. 3 по вул. Європейська в м. Вишневе, Бучанського району, Київської області
- ID: UA-2025-12-02-003306-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27349066
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення очищення труб D 500 мм на водозабірній станції резервуар чистої води (РЧВ №1, 2...×-
Проведення очищення труб D 500 мм на водозабірній станції резервуар чистої води (РЧВ №1, 2, 3) за адресою: Київська обл., Бучанський р-н, м.Вишневе, вул.Промислова, 2
- ID: UA-2024-05-29-011548-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21696778
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з гідродинамічного очищення трубопроводів каналізаційних мереж (колектор Ду600) КП&...×-
Роботи з гідродинамічного очищення трубопроводів каналізаційних мереж (колектор Ду600) КП" Вишнівськводоканал" після будівельно-ремонтних робіт з влаштування колодязів по вул.Київська в м.Вишневе Бучанського району Київської області.
- ID: UA-2023-01-31-012423-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16799213
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чистка каналізаційної насосної станції- ID: UA-2023-01-06-001805-a
- Дата створення : 06.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16549026
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з чищення каналізаційних мереж, код 90470000-2 за ДК 021:2015 (чищення каналізацій...×-
Послуги з чищення каналізаційних мереж, код 90470000-2 за ДК 021:2015 (чищення каналізаційної мережі та колодязів)
- ID: UA-2021-03-16-000129-b
- Дата створення : 16.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9061238
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги з чищення каналізаційних колекторів.- ID: UA-2020-03-06-000657-a
- Дата створення : 06.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4603846
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля послуги прочищення каналізаційних мереж гідронамічним методом.- ID: UA-2019-12-13-004423-b
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4176276
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прочищення каналізаційних мереж гідродинамічним методом . Прочищення каналізаційних колодя...×-
Прочищення каналізаційних мереж гідродинамічним методом . Прочищення каналізаційних колодязів з подальшим вивезенням для утилізації мулу, та жирових відкладень.
- ID: UA-2019-01-17-000135-c
- Дата створення : 17.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2859464
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прочистка каналізаційних колодязів .- ID: UA-2018-12-21-002786-a
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2782566
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прочистка каналізаційних мереж діаметром 100-300мм гідродинамічним методом .- ID: UA-2018-12-21-002435-a
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2781640
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИШНІВСЬКВОДОКАНАЛ" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 20593491ДК 021:2015: 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівЗавершена -