-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії- ID: UA-2026-08-28-010587-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229993
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Засоби навчання та обладнання для кабінетів біології та хімії- ID: UA-2026-08-28-007471-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226885
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні засоби (тактильний мішок для стрибків, розвиваючий набір для активних ігор Конус...×-
Навчальні засоби (тактильний мішок для стрибків, розвиваючий набір для активних ігор Конуси, тренувальний бар'єр для стрибків розбірний, дуги для підлазіння та естафет, розвиваюча гра Парашут, будівельний набір Місто)
- ID: UA-2025-12-04-010450-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27399391
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги участі в короткостроковому семінарі спаеціалістів замовника в сфері здійснення пуб...×-
Послуги участі в короткостроковому семінарі спаеціалістів замовника в сфері здійснення публічних закупівель згідно із затвердженою програмою підготовки спеціалістів
- ID: UA-2025-04-07-006539-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24934652
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з питань ведення військового обліку в закладах освіти Угринівської ТГ (...×-
Послуги з навчання з питань ведення військового обліку в закладах освіти Угринівської ТГ (доступ до навчального курсу "Сертифікований спеціаліст з ведення військового обліку на підприємстві")
- ID: UA-2024-09-13-008241-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22582723
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навчання з питань "Організація та документообіг військового обліку на підпр...×-
Послуги з навчання з питань "Організація та документообіг військового обліку на підприємствах, установах, організаціях за програмою, затвердженою ГенШтабом України з видачею сертифікату державного зразка" для уповноважених осіб з ведення військового обліку в закладах освіти Угринівської ТГ
- ID: UA-2024-07-16-003450-a
- Дата створення : 16.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22078631
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги супервізії педагогічних працівників- ID: UA-2021-12-01-004623-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12803999
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги супервізії педагогічних працівників- ID: UA-2021-12-01-003902-b
- Дата створення : 01.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12801518
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення інформаційно-тематичного семінару "Методи проведення щозмінних передрейсов...×-
Проведення інформаційно-тематичного семінару "Методи проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв ТЗ"
- ID: UA-2021-11-02-007310-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12255899
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчально-консультаційні послуги з питань економічної освіти- ID: UA-2021-07-20-002601-c
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10783861
ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -