-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони гаражних боксів №№ 72,73,74,75 (м. Вінниця)- ID: UA-2026-03-09-010799-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28543066
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приміщення, спостереження за станом та технічного обслуговування сигналі...×-
Послуги з охорони приміщення, спостереження за станом та технічного обслуговування сигналізації, що встановлена за адресою: м. Житомир, вул. Ю. Вороного, 36
- ID: UA-2026-03-09-004691-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28536981
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спостереження за станом та обслуговування засобів сигналізації з реагуванням на...×-
Послуги зі спостереження за станом та обслуговування засобів сигналізації з реагуванням наряду поліції охорони (м. Чернігів, вул. Єлецька, 11)
- ID: UA-2026-03-04-009599-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28498417
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спостереження за станом та обслуговування засобів сигналізації з реагуванням на...×-
Послуги зі спостереження за станом та обслуговування засобів сигналізації з реагуванням наряду поліції охорони (м. Черкаси, вул. Смілянська, 120/1)
- ID: UA-2026-02-13-006116-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28296876
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги охорони приміщення- ID: UA-2026-02-09-014649-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28239408
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги централізованої охорони з реагуванням наряду поліції охорони- ID: UA-2025-03-17-002432-a
- Дата створення : 17.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24726119
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони гаражних боксів №№ 72,73,74,75 (м. Вінниця)- ID: UA-2025-02-24-013638-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24526072
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги охорони приміщення- ID: UA-2025-02-04-016816-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24309702
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по спостереженню та обслуговуванню сигналізації на об'єкті за адресою: м. Киї...×-
Послуги по спостереженню та обслуговуванню сигналізації на об'єкті за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 18
- ID: UA-2025-02-04-010828-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24303803
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спостереження за станом засобів сигналізації з реагуванням наряду поліції охорони- ID: UA-2025-01-24-002411-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24164689
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приміщення за адресою: вул. Січових Стрільців, 18, м. Київ- ID: UA-2024-05-09-010694-a
- Дата створення : 09.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21518870
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги охорони приміщення- ID: UA-2024-02-09-013439-a
- Дата створення : 09.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20704897
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг із спостереження сигналізації термінового виклику наряду охорони, спостереж...×-
Надання послуг із спостереження сигналізації термінового виклику наряду охорони, спостереження за станом та технічне обслуговування сигналізації
- ID: UA-2024-01-26-010629-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20541795
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги охорони приміщення- ID: UA-2023-04-14-004545-a
- Дата створення : 14.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17501505
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги охорони приміщення- ID: UA-2023-03-10-009342-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17208506
Північний офіс Держаудитслужби ЄДРПОУ: 40479560ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -