-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мер...×-
Послуги з виконання функцій інформаційно-комунікаційного менеджера проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку 2.0»
- ID: UA-2021-11-03-001320-c
- Дата створення : 03.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12279485
АОМС"Єврорегіон Карпати - Україна" ЄДРПОУ: 35189943ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інформаційно-промоційної кампанії в рамках проєкту «Карпатська мережа регіональн...×-
Послуги з інформаційно-промоційної кампанії в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку»
- ID: UA-2021-10-01-003389-a
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11802877
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інформаційно-промоційної кампанії в рамках проєкту «Глемпінги – створення ексклю...×-
Послуги з інформаційно-промоційної кампанії в рамках проєкту «Глемпінги – створення ексклюзивного туристичного продукту в природоохоронних територіях»
- ID: UA-2021-08-20-004372-c
- Дата створення : 20.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11209392
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інфлуенсерська маркетингова кампанія- ID: UA-2020-12-01-007009-c
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7479212
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Менеджер з питань комунікацій та промоції проекту "Карпатська мережа регіонального ро...×-
Менеджер з питань комунікацій та промоції проекту "Карпатська мережа регіонального розвитку"
- ID: UA-2020-04-13-002632-a
- Дата створення : 13.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4811788
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промоція в місцевих ЗМІ- ID: UA-2019-12-24-001093-c
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4254098
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промоція в місцевих ЗМІ- ID: UA-2019-12-24-003626-b
- Дата створення : 24.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4252643
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки тексту промоційної публікації “Кращі практики проектів місцевого роз...×-
Послуги з підготовки тексту промоційної публікації “Кращі практики проектів місцевого розвитку Карпатського регіону”
- ID: UA-2019-12-23-005704-b
- Дата створення : 23.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4247139
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з підготовки тексту промоційної публікації “Кращі європейські практики розвитку г...×-
послуги з підготовки тексту промоційної публікації “Кращі європейські практики розвитку гірських територій для Карпат”
- ID: UA-2019-12-23-005687-b
- Дата створення : 23.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4247114
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промоційні статті в місцевих ЗМІ- ID: UA-2019-12-21-004352-b
- Дата створення : 21.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4237270
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Промоційні статті в місцевих ЗМІ- ID: UA-2019-12-21-004300-b
- Дата створення : 21.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4237186
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги менеджера з комунікації та промоції- ID: UA-2019-07-19-003283-b
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3599892
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання рекламно-інформаційних послуг- ID: UA-2018-12-27-000026-c
- Дата створення : 27.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2805357
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання рекламно-інформаційних послуг- ID: UA-2018-12-27-000019-c
- Дата створення : 27.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2805349
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання рекламно-інформаційних послуг- ID: UA-2018-12-27-000017-c
- Дата створення : 27.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2805345
ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -