-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (д...×-
ДК 021:2015: 77310000-6 - послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (догляд за об’єктами зеленого господарства) (ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територій)
- ID: UA-2021-05-07-002738-a
- Дата створення : 07.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9801319
ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насадженьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код за ДК 016:2010 - 81.30.1 послуги щодо благоустрою території (77314000-4, послуги з утр...×-
Код за ДК 016:2010 - 81.30.1 послуги щодо благоустрою території (77314000-4, послуги з утримання територій), догляд за об'єктами зеленого господарства
- ID: UA-2016-10-18-000278-c
- Дата створення : 18.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 421764
ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійЗавершена -