-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2026-02-24-001175-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28402409
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2026-01-20-002554-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27966257
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією Ethernet- ID: UA-2025-01-29-000789-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24223168
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2025-01-23-015842-a
- Дата створення : 23.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24157345
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2024-06-13-000201-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21818935
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2024-01-29-000356-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20549100
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевчен...×-
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевченка, 1 (точка доступу №1; №2)
- ID: UA-2024-01-29-000289-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20549035
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевчен...×-
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевченка, 1 (точка доступу №1; №2)
- ID: UA-2023-03-14-001090-a
- Дата створення : 14.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17225080
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання телекомунікаційних послуг- ID: UA-2023-01-25-006107-a
- Дата створення : 25.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16718837
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевчен...×-
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевченка, 1 (точка доступу №2)
- ID: UA-2022-02-01-010894-b
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13896772
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевчен...×-
Телекомунікаційні послуги з доступу до мережі інтернет за адресою м. Ічня пл. Т. Г. Шевченка, 1 (точка доступу №1)
- ID: UA-2022-02-01-010537-b
- Дата створення : 01.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13895947
ІЧНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги провайдерів Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмуг...×-
Послуги провайдерів Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
- ID: UA-2021-10-01-001978-c
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11805384
Ічнянська міська рада ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інт...×-
Послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету
- ID: UA-2021-08-06-011073-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11015243
Ічнянська міська рада ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги доступу до мережі інтернет- ID: UA-2021-03-09-009273-c
- Дата створення : 09.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8959310
Ічнянська міська рада ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інтернет зв’язку з використанням фіксованого абонентського радіодоступу стандарту...×-
Послуги інтернет зв’язку з використанням фіксованого абонентського радіодоступу стандарту CDMA
- ID: UA-2021-02-05-001098-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8460359
Ічнянська міська рада ЄДРПОУ: 04061748ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -