-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань (ідентифікації газової котельні на вибухонебезп...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань (ідентифікації газової котельні на вибухонебезпечність, виміри опору ізоляції)
- ID: UA-2026-09-03-013770-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287151
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ "ДІТИ ВДОМА" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
- ID: UA-2026-08-28-006735-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226158
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ "ДІТИ ВДОМА" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань: Перевірка вентиляційного каналу Перевірка димо...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань: Перевірка вентиляційного каналу Перевірка димового каналу Технічне обслуговування манометрів та напоромірів (Встановлення манометра)
- ID: UA-2025-07-15-006097-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25882524
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ідентифікація газової котельні на вибухонебезпечність, вимір опору ізоляції- ID: UA-2025-07-15-005709-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25882188
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань (ідентифікації газової котельні на вибухонебезп...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань (ідентифікації газової котельні на вибухонебезпечність, виміри опору ізоляції):
- ID: UA-2024-08-08-007817-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22266845
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань (виміри опору ізоляції)- ID: UA-2023-11-30-004779-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19842702
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань ( ідентифікації газової котельні на вибухонебез...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань ( ідентифікації газової котельні на вибухонебезпечність, виміри опору ізоляції)
- ID: UA-2021-03-04-002329-c
- Дата створення : 04.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8909078
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного огляду та випробувань ( ідентифікації газової котельні на вибухонебез...×-
Послуги з технічного огляду та випробувань ( ідентифікації газової котельні на вибухонебезпечність, виміри опору ізоляції)
- ID: UA-2020-07-20-005961-b
- Дата створення : 20.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5645342
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка" ЄДРПОУ: 01994681ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -