-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШГВ23П-122 71510000-6 (Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведе...×-
ШГВ23П-122 71510000-6 (Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин 40шт в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій областях.)
- ID: UA-2023-10-24-014605-a
- Дата створення : 24.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19398702
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШГВ22П-065 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведен...×-
ШГВ22П-065 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин 41шт в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях)
- ID: UA-2022-11-11-000173-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15838522
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ШГВ21П-093 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведен...×-
ШГВ21П-093 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин 51шт в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях)
- ID: UA-2021-09-14-005815-b
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11512525
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ШГВ21П-024 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведен...×-
ШГВ21П-024 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин ГПУ «Шебелинкагазвидобування»)
- ID: UA-2021-04-13-003141-a
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9487909
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
- 3
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ20П(УО)-018_71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з пров...×-
ШГВ20П(УО)-018_71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин ГПУ «Шебелинкагазвидобування» в Харківській області)
- ID: UA-2020-09-18-005566-b
- Дата створення : 18.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6364626
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ19П-054 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань («Передпроектні інж...×-
ШГВ19П-054 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань («Передпроектні інженерно вишукувальні роботи (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин в Харківській, Полтавській, Донецькій, Дніпропетровській областях »)
- ID: UA-2019-12-17-004174-b
- Дата створення : 17.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4193966
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ 16(П)-054 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управл...×-
ШГВ 16(П)-054 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управління технологічним процесом УПГ№3
- ID: UA-2016-09-16-000137-c
- Дата створення : 16.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 313048
ПАТ "Укргазвидобування" в особі філії Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ 16(П)-053 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управл...×-
ШГВ 16(П)-053 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управління технологічним процесом УПГ№2
- ID: UA-2016-09-15-000926-c
- Дата створення : 15.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 312981
ПАТ "Укргазвидобування" в особі філії Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ 16(П)-052 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управл...×-
ШГВ 16(П)-052 Облаштування Кобзівського ГКР. Реконструкція автоматизованої системи управління технологічним процесом УПГ№1
- ID: UA-2016-09-15-000889-c
- Дата створення : 15.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 312942
ПАТ "Укргазвидобування" в особі філії Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньЗавершена -