-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічної документації із землеустрою- ID: UA-2025-11-17-010124-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27147933
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель ко...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності площею 0,0573га для розміщення та експлуатації основниїх,підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури за адресою : вул.Молодіжна ,с.Гурівське Роздільнянського району Одеської області.
- ID: UA-2025-11-14-006545-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27126638
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогоспод...×-
Послуги зі складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення ,а саме з метою зміни цільового призначення земельних ділянок комунальної власності на 01.03 для ведення особистого селянського господарства загальною площею 62,7528 га на території :Новоборисівської сільської ради Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2025-10-27-011604-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26902128
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання техніної документації із землеустрою- ID: UA-2025-07-29-007139-a
- Дата створення : 29.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25999577
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівсько...×-
Послуги з розроблення проекту землеустрою щодо встановлення межі території Новоборисівської сільської територіальної громади Роздільнянського району Одеської області із використанням геоінформаційних систем
- ID: UA-2025-04-01-004317-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24877502
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації- ID: UA-2024-11-28-012619-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23444428
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації- ID: UA-2024-11-28-012480-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23444264
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки- ID: UA-2024-11-28-012241-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23444070
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання Проекту землеустрою для будівництва та обслуговування будівель- ID: UA-2024-11-28-011205-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23443182
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги зі складання технічної документаціїіз землеустрою за адресою : вул.Молодіжна будин...×-
послуги зі складання технічної документаціїіз землеустрою за адресою : вул.Молодіжна будинок 18-А с.Першотравневе ,Роздільнянський район , Одеська область.
- ID: UA-2024-05-21-011360-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21618187
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових відходів (сміттезвалище)за межами населеного пункту с .Першотравневе
- ID: UA-2024-03-28-000160-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21143274
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових відходів (сміттезвалище)за межами населеного пункту с .Мигаї
- ID: UA-2024-03-27-010459-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21141687
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових відходів (сміттезвалище)за межами населеного пункту с .Полішпакове
- ID: UA-2024-03-27-010399-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21141609
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою під полігоном твердих побутових відходів (сміттезвалище)за межами населеного пункту с .Новоборисівка
- ID: UA-2024-03-27-010279-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21141504
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель кому...×-
Послуги зі складання технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування за адресою : вулиця Паркова будинок 10.с.Новоборисівка ,Роздільнянський район ,Одеська область.
- ID: UA-2024-03-27-010163-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21141398
ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -