-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-06 /М-05/-Маньківка-Іваньки-Буки, км 21+000 – км 31+000 (окремими ділянками) в межах Іваньківської сільської територіальної громади». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-07-010581-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028767
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-06 від а/д М-05-Маньківка-Іваньки-Буки, км 0+000 – км 6+881 (окремими ділянками)». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-08-07-010385-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028572
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/ - Черкаси — Чигирин — Кременчук на ділянках км 9+600 - км 13+500, км 49+200 - км 58+878, км 78+140 - км 84+030, км 97+780 - км 139+000 (окремими ділянками». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-07-10-003542-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29782310
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-12 Софіївка-Драбів км 0+000 – км 15+000 (окремими ділянками)». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-06-24-009551-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29639478
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни км 92+790 – км 103+455 (окремими ділянками) в межах Баштечківської сільської територіальної громади». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-05-15-005678-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29237383
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни (на відрізку дороги від села Шуляки до міста Жашків) згідно прив'язки: км 58+650 – км 66+500 (окремими ділянками) в межах Жашківської міської територіальної громади». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2026-05-15-005129-a
- Дата створення : 15.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29236829
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове-/Н-08/ на ділянці км 29+300 – км 28+700 (окремими ділянками) в межах Піщанської сільської територіальної громади, Золотоніського району, Черкаської області)». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-09-16-002752-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26442398
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Реконструкція мо...×-
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Реконструкція мостового переходу через р. Ірдинь на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла - Умань, км 58+062, Черкаська область». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування.
- ID: UA-2025-08-25-007353-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26230194
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капітальний ремо...×-
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: “Капітальний ремонт мостового переходу на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 135+796, Черкаська область” ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-08-22-000723-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26211166
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єк...×-
Розроблення проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси - Сміла – Умань на ділянці км 184+437 – км 186+137 в межах Тальнівської міської територіальної громади, Звенигородського району, Черкаської області (улаштування тротуару окремими ділянками)». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-08-18-005480-a
- Дата створення : 18.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26165136
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт...×-
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-14 Сміла-Ташлик-Капітанівка–Новомиргород, км 0+000 – 11+300 (окремими ділянками) в межах Тернівської сільської територіальної громади». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-07-22-000171-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25934007
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Капітальний ремо...×-
Розроблення проєктної документації з проходженням експертизи по об’єкту: «Капітальний ремонт надземного пішохідного переходу на км 207+952 автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ – Одеса, Черкаська область». ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-07-14-007154-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25872065
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту...×-
Розробка проектної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) по об’єкту «Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-12 Софіївка - Драбів на ділянці км 0+000 - км 8+000 в межах Гельмязівської сільської територіальної громади» ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-05-02-000664-a
- Дата створення : 02.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25174088
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) на виконан...×-
Розробка кошторисної документації з проходженням експертизи (експертної оцінки) на виконання робіт із захисту об’єкту критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури, шляхом вжиття відповідних інженерно-технічних заходів, в межах Черкаської області. ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2024-11-11-003192-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23195887
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проекту тимчасової організації дорожнього руху автомобільної дороги загального ко...×-
Розробка проекту тимчасової організації дорожнього руху автомобільної дороги загального користування державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань на ділянці км 3+430 – км 4+730, Черкаська область. ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2024-06-04-000868-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21730190
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області ЄДРПОУ: 05422303ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -