-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою с. Мосорівка)
- ID: UA-2026-03-12-011104-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588415
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель)
- ID: UA-2025-12-08-003853-a
- Дата створення : 08.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27437303
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (виготовлення техні...×-
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (виготовлення технічного паспорта на об'єкт нерухомого майна "Соціально побутова будівля по вул. Головна, 83-Б в с. Вікно, Чернівецького району Чернівецької області)
- ID: UA-2025-05-22-012823-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25387540
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель)
- ID: UA-2025-03-14-012650-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24722310
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (виготовлення техні...×-
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (виготовлення технічного паспорта на нерухоме майно, видача витягу з Реєстру ЄДЕССБ)
- ID: UA-2025-02-24-006881-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24519464
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за адресою с. Вікно, Чернівецького району, Чернівецької області)
- ID: UA-2024-03-05-010257-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20932244
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розроблення техні...×-
ДК 021: 2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності)
- ID: UA-2024-03-05-006285-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20928136
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель)
- ID: UA-2023-07-17-010065-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18424337
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель)
- ID: UA-2023-07-17-009870-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18424149
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель, цільове призначення - для сінокосіння і випасання худоби, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва)
- ID: UA-2023-07-17-009649-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18423926
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведен...×-
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
- ID: UA-2023-07-14-011128-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18413289
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021: 2015: 71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з провед...×-
ДК 021: 2015: 71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
- ID: UA-2023-06-08-016006-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18044982
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71241000-9 Техніко-економічне обґрунтування, консультаційні послуги, аналіз (...×-
ДК 021:2015: 71241000-9 Техніко-економічне обґрунтування, консультаційні послуги, аналіз (послуги з розробки інвестиційного паспорту Вікнянської територіальної громади)
- ID: UA-2023-05-19-002621-a
- Дата створення : 19.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17830010
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71241000-9 Техніко-економічне обґрунтування, консультаційні послуги, аналізЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведен...×-
ДК 021:2015:71240000-2: Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів на об’єкти нерухомого майна, внесення відомостей до ЄДЕСББ, видача витягів)
- ID: UA-2023-04-24-011185-a
- Дата створення : 24.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17570147
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної...×-
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (розробка технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель за адресою: Чернівецька область Чернівецький район, на території Вікнянської сільської ради, за межами с. Товтри, вул. Головна, 1б)
- ID: UA-2022-02-16-013658-b
- Дата створення : 16.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14166916
ВІКНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04418570ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -