-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації г...×-
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради ) 5 лотів
- ID: UA-2026-09-01-011597-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258402
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації г...×-
Кейтерингові послуги (55524000-9 - Кейтерингові послуги для шкіл) (послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Косівської міської ради) 5 лотів
- ID: UA-2026-08-13-013555-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083478
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1...×-
Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) Бабинської гімназії
- ID: UA-2026-06-05-011883-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29456682
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1...×-
Кейтерингові послуги (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) Бабинської гімназії
- ID: UA-2026-05-12-015707-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29202530
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2026-01-09-008047-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27872289
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2026-01-09-007772-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27872006
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2026-01-09-007646-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27871886
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2026-01-09-007322-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27871584
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2026-01-09-007081-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27871330
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної серед...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-12-24-000148-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27735713
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-10-23-009927-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26866172
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-10-23-009183-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865429
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-10-23-006626-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862927
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-10-23-006236-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862521
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових...×-
Кейтерингові послуги для шкіл (послуги з організації гарячого харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класи) та учнів 5-9 класів пільгових категорій ) 5 лотів
- ID: UA-2025-10-23-002488-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26858797
Відділ освіти Косівської міської ради ЄДРПОУ: 44131768ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -