-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-013018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246191
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-010732-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243992
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають по...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування учнів, які здобувають початкову та базову освіту в закладі загальної середньої освіти – Морозівської гімназії Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-18-012244-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30122107
Морозівська гімназія Брусилівської селищної ради ЄДРПОУ: 24706294ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -