-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влашту...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень для Старобільська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 3 Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул. Гімназична, 23»)
- ID: UA-2020-11-05-004154-b
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7061634
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влашту...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень» для Старобільський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 8 «Джерельце» Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул. Старотаганрогська, 107, а»)
- ID: UA-2020-11-02-003125-b
- Дата створення : 02.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6994287
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влашту...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень» для Старобільський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 3 «Дзвіночок» Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул. Миру, 41 А»)
- ID: UA-2020-10-29-003533-b
- Дата створення : 29.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6960972
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Монтаж...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, передавання тривожних сповіщень: Будівля Нижньопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, с. Нижньопокровка, вул. Чернишова, 1»)
- ID: UA-2020-10-22-004601-c
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6845649
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Монтаж...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, передавання тривожних сповіщень: Будівля Нижньопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, с. Нижньопокровка, вул. Чернишова, 1»)
- ID: UA-2020-09-29-002904-c
- Дата створення : 29.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6502428
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влашту...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування («Влаштування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей, системи передачі тривожних оповіщень» для Старобільський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 5 «Незабудка»Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м. Старобільськ, вул.Миру, 1 а»)
- ID: UA-2020-09-22-001939-b
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6390909
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу об'єкта: приміщення комунального дошкільного навчального закладу (ясла - садок) комбінованого типу №11 "Сонячний" за адресою: Луганська область,Старобільський район, м.Старобільськ, квартал Ватутіна 7, що здійснюється в 2020 роцi)
- ID: UA-2020-07-10-001834-b
- Дата створення : 10.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5548172
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж...×-
код ДК 021:2015: 51700000-9 — Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж автоматичної установки системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу об'єкта: приміщення комунального дошкільного навчального закладу (ясла - садок) №4 "Теремок" Старобільської районної ради Луганської області за адресою: Луганська область, Старобільський район, м.Старобільськ, вул. Суворова 4, що здійснюється в 2020 роцi)
- ID: UA-2020-07-10-001739-b
- Дата створення : 10.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5547832
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по монтажу пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу на об'єкті:...×-
Послуги по монтажу пожежної сигналізації і системи оповіщення про пожежу на об'єкті: приміщення Садківської ЗОШ І-ІІ ст. за адресою: Луганська обл., с. Садки, вул. Миру, 49а
- ID: UA-2019-11-07-000549-c
- Дата створення : 07.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3980962
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з установлення пожежної сигналізації, Старобільський комунальний дошкільний навчал...×-
послуги з установлення пожежної сигналізації, Старобільський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Малятко" Старобільської районної ради Луганської області за адресою:Луганська область,Старобільський район,село Половинкине ву.Центральна буд20
- ID: UA-2018-05-02-001065-b
- Дата створення : 02.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1934011
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з установлення пожежної сигналізації, Старобільський комунальний дошкільний навчал...×-
послуги з установлення пожежної сигналізації, Старобільський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 Орлятко" Старобільської районної ради Луганської області за адресою:Луганська область,м.Старобільськ,вул. Велика Садова 8.
- ID: UA-2018-05-02-001060-b
- Дата створення : 02.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1933882
ДК 021:2015: 51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняЗавершена -