-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу «Заклад дошкільної освіт...×-
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Дзвіночок» Володимирської міської ради
- ID: UA-2023-03-20-011343-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17286174
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Дзвіночок Володимир-волинської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 21755731ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної...×-
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради
- ID: UA-2023-03-20-009754-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17284575
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Дзвіночок Володимир-волинської міської ради Волинської області ЄДРПОУ: 21755731ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриТорги відміненоТорги відмінено -