-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Капітальний ремонт синхронних та асинхронних високовольтних електродвигунів с коротко замк...×-
Капітальний ремонт синхронних та асинхронних високовольтних електродвигунів с коротко замкнутим та фазним ротором напругою 6000 В. - 16 од.
- ID: UA-2022-01-18-009981-a
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13647804
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівПрекваліфікаціявід початку періоду пройшло 1 656 днів
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення вала ротора до електродвигуна ВАО 800 кВт/1500об./хв.- ID: UA-2022-01-10-002839-c
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13562680
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрезерування білячої клітини ротору електродвигуна ВАО 2 800кВт/1500 об./хв.- ID: UA-2021-11-17-002012-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12520500
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИСИЧАНСЬКВУГІЛЛЯ" ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт «Насоса емульсії типу BRW/31.5»- ID: UA-2018-05-06-000012-b
- Дата створення : 06.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2116606
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт «Насоса емульсії типу BRW/31.5»- ID: UA-2018-04-05-000188-b
- Дата створення : 05.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1906316
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ремонт маслостанцій- ID: UA-2016-11-14-000070-c
- Дата створення : 14.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 453972
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт маслостанції- ID: UA-2016-11-23-001449-a
- Дата створення : 23.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 335740
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт- ID: UA-2016-10-20-000538-a
- Дата створення : 20.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 275130
ПАТ Лисичанськвугілля ЄДРПОУ: 32359108ДК 021:2015: 50510000-3 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів і металевих контейнерівАктивна -